Full Throttle – The Movie

HEAVY METAL ADVENTURE

Full Throttle Cover

V jednu chvíli jedeš na mašině po asfaltu a nestaráš se o okolní svět. Najednou přijde chlápek v obleku a plácá něco o práci pro tebe a pro tvůj gang. Nechceš do toho jít. Najednou máš bouli na hlavě, fízly za zadkem, a cejtíš, že cesta, na který seš, bude sakra drsná…

Pevně doufám, že tam někde venku je pořád pár individuí, který si pamatujou skvělou leč krátkou point´n´click adventuru Full Throttle. Pokud patříte mezi ně, rozhodně si stáhněte video z někde se tu povalujícího odkazu! Jde o hodinu a tři minuty dlouhý film nastříhaný z in-game videií a hry samotné! Autor sice spoustu scén ze hry vypustil, ale v konečném výsledku vše dává smysl a hezky se na to kouká.

A pokud jste Full Throttle nehráli, a dokonce ani adventury jako žánr vás moc neberou, sosněte to taky. Je to parádní záležitost, rozhodně lepší, než hodinu čučet na telenovelu v TV. Berte to prostě jako krátkej a drsnej motorkářskej film z blízký budoucnosti ;-)

* Video stahujte zde: Full Throttle download

Komentáře k:
"Full Throttle – The Movie"

 • simon napsal:

  Tak ono je pravda, že FT je v podstate interaktivny film. Takže stačí manuál do paprčky a spraviť si vlastný retroadventurovy večer.

 • Neny napsal:

  Ty si pamatuješ když vyšel v květnu 1995 Full Throttle ? :-)

  • nut napsal:

   Full Throttle byl pro mě takový přelom mezi starými a novými hrami, stejně jako třeba Quake nebo C&C – už v těch hrách začala převážet vizuální stránka nad hratelností – bylo jednodušší zmáknout pěknou grafiku, než se patlat s nápadem a vypilovat hratelnost.

   Ale samozřejmě z dnešního podlehu jsou to staré vykopávky jedna, jako druhá.

 • devil napsal:

  Kde se to dá sehnat-nikde jsem to nenašel. Dík za pomoc.

 • lucky devil napsal:

  pošlete link dík

  • Sledge napsal:

   Vždyť link je přímo v článku, stále funkční. Jestli tedy žádáš video, ne hru samotnou…

 • lucky devil napsal:

  samo že chci hru :-)

Článek je staršího data, možnost vložení komentáře byla automaticky vypnuta.