10 000!

Někdy v noci z pondělí na úterý vystoupalo počítadlo (toplist) na krásných a kulatých 10 000 unikátních přístupů! Za 4 měsíce provozu www.high-voltage.cz. Je to málo, nebo moc? Je to víc, než jsem kdy očekával!

V porovnání s jinými, úspěšnými blogy, je to směšně málo. Přiznávám. Na druhou stranu, staré hry, staré konzole, 8bit počítače apod. nejsou zrovna žhavé a masové téma!

Plánovaná návštěvnost byla 50 lidí denně. To je množství, které by mě u psaní blogu o starých hrách udrželo. Stránky jsem spustil kolem listopadu a těch 50 lidí nebyl problém už někdy na Vánoce. A teď? Průměrná návštěvnost za poslední měsíc je 118 lidí denně. Paráda!

Ano. Většina z toho jsou zbloudilci z google a seznamu. Ale dle Google Analytics se přibližně třetina návštěvníků opakovaně vrací. A právě téhle třetině bych chtěl tímto poděkovat! Za zájem o staré hry, za čtení mých blábolů, za komentáře. Díky!

A pokud Vás tu snad něco sere, nebo máte návrhy na zlepšení, nebo máte v šuplíku článek k tématu a chcete ho zveřejnit, do komentářů s tím!

Na závěr catch-phrase z abandonware ringu: Stay retro! :)

Komentáře k:
"10 000!"

 • Liso1 napsal:

  gratuljem, a stretneme sa pri 10000. návštevníkovi

 • DJ napsal:

  Pridavam sa ku gratulackam, len tak dalej! ;-)

 • majkl.x napsal:

  Taky gratuluju a velmi uznávám shanu s vedením těchto stránek!!!!
  Nešlo by k tomuto blogu přidružit nějaké fórum???Myslím,že spousta takových jako já (chodím se zavzpomínat skoro každý den….:-)) ) hledá odpovědi na otázky,které by jsi asi sám nestíhal…

 • Sledgehewer napsal:

  @majkl.x
  Jsem docela rád, že se na fórum ptáš. Už mě to taky napadlo, jenže… Nebyl by problém nahodit phpBB, nebo něco podobnýho, ale přijde mi to trochu jako chodit s granátem na garnáty… prostě přehnaný. Líbilo by se mi něco ve stylu blueboard návštěvní knihy (http://blueboard.cz/kniha_0.php?id=1&hid=2x41h330t69ix6k9diudao8usxjx5p&info=), ale nemůžu žádnej podobnej plugin pro wordpress (na kterym high-voltage.cz funguje) najít.. takže možná skončim u tý bluboard návštěvní knihy :)

 • majkl.x napsal:

  @Sledgehewer
  Škoda!!!!!!!!Rád bych byl členem komunity vyznávající starý soft!!!!!:-))Přemýšlej-nějak to určo půjde…

 • Sledgehewer napsal:

  @majkl.x
  Však já něco vymyslim, dokonce už se mi pár nápadů v hlavě líhne. Zatim to vidim následovně:

  a) phBB fórum
  b) něco ve stylu diskuze na IDNESu, tzn. možnost více vláken, je jasně vidět, na co reaguješ, atd…
  c) nejjednodušší, ale nejrychlejší možnost – udělám prázdnej článek s povolenou diskuzí – tzn. to bude vypadat přesně stejně, jako to teď vypadá tady…

 • Darline napsal:

  Také se připojuji ke gratulacím, parádní stránky takže vše nej do dvacetitisícovky.

 • majkl.x napsal:

  @Sledgehewer
  Varianta a) by byla gut.Je docela přehledná a vypadá dobře.

 • Konipas napsal:

  vic vic vic a na plny pecky!

 • Tricia napsal:

  to je supr s tou návštěvností a ty hry taky. díky za ně ;) jsem zaseklá v Praze, kde se koupat rpostě nedá, takže jedu hry od rána do večera, Ještě že existuje klimatizace :p Přeju skvělý zbytek srpna a kopu návštěvníků :)

 • Petr napsal:

  ja myslim ze je to secko ok, jenom nevim co je to gravatar…

 • Popi napsal:

  Ahojte decka! I ty stare hry jsou dobre!

 • nut napsal:

  A kde se pohybuje počítadlo teď?

 • Neny napsal:

  na jaře poklesá návštěvnost celkově všude, lidi jsou více venku než u internetu… ale touhle novou soutěží jaro 2012, je tady živo neskutečně :-)

Článek je staršího data, možnost vložení komentáře byla automaticky vypnuta.