Marty McFly se vrací! V adventuře od Telltale Games

Přiznávám, není to úplná novinka, plány na oživení značky Back to the Future v režii Telltale Games byly oznámeny již 9. června, ale včera jsme se konečně mohli dozvědět několik zajímavých detailů. Například to, že Christopher Lloyd (pamatujete si ho coby klingona z Star Trek III: The Search for Spock?) si s chutí střihne postavu šáhlého doktora Emeta Browna. Bohužel, Michael J. Fox spolupráci odmítl, Marty McFly na nás promluví hlasem jiným, zatím neznámým.

V nejlepší tradici Telltale Games půjde o adventuru čítající celkem 5 epizod. Že se hra bude odehrávat v blyštivých letech osmdesátých je myslím jasné, a že dojde i na Delorean je ještě jasnější. Příběh znám není, ale osobně vsadím své oblíbené Marteny, že to bude mít co do činění s flux capacitorem bez šťávy!

A jak někdo trefně poznamenal v diskuzi na shacknews.com, minihra ve stylu guitar hero podle scény, kdy Marty McFly vystřihne před zkoprnělým publikem rock'n'rollovou pecku Johny B. Good, by hře rozhodně prospěla!

A kdy se dočkáme? Prý v zimě...

Marty McFly se vrací! V adventuře od Telltale Games

Komentáře k:
"Marty McFly se vrací! V adventuře od Telltale Games"

  • MickTheMage napsal:

    Christopher Lloyd bol dobry aj vo vynikajucej, ale zabudnutej aventurke Toonstruck :) Tak uvidime ako sa chyti v pripade Back to the Future.

  • Sledge napsal:

    Jo, pamatuju na recenzi (nebo to byl návod či preview?) ve Score :)

Článek je staršího data, možnost vložení komentáře byla automaticky vypnuta.