Rychlosoutěž o originálku Redneck Rampage

Hned na začátku vám trochu zchladím nadšení - jde o originálku virtuální a to ve formě GOG dárkového kódu. Ale lepší, než drátem do oka. Nebo ještě vhodněji - lepší lahváč v hrsti, než točený na střeše!

Jak o Redneck Rampage Collection soutěžit?

A dál?
Jednoduše tweetněte, jaká je vaše nejoblíbenější stará hra a tweet doplňte hashtagem #highvoltagecz. Celý text doplňte číslem z rozmezí 10-99.

Proč číslo? Dárkový kód obsahuje přesně dvě číslice, které pro potřeby soutěže budeme chápat jako dvouciferné číslo (se zachovaným pořadím číslic). Kdo tipne číslo nejbližší číslu z kódu, ten vyhrává. A na hashtag určitě nezapomeňte, jen podle něj mohu zaznamenat vaší soutěžní odpověď.

Pokud se stane, že se sejdou dva rovnocenné tipy, vymyslím nějaký rozstřel. Na tweety máte čas do pátku 26.4. - pak soutěž vyhodnotím. Have fun!

Hru můžete začít propírat na fóru ;)

gog-redneck

P.S. Je to takový malý trénink na soutěž, kterou plánuji na květen (nebo červen, záleží, jestli najdu čas ;) - v té by GOG kódů mělo být víc.


Aktualizace: Soutěžní kód byl JPJF-ZF4D-ZAFN-B5VS. Hádané dvouciferné číslo tedy bylo 45, nebližším tipem byla "stopařská" 42, která se sešla dokonce dvakrát. Následoval rozstřel, hádalo se páté písmeno kódu, tedy Z. Z tipů C a F bylo blíže písmeno F a výhercem se tak stal @kotyz85 :)

Komentáře k:
"Rychlosoutěž o originálku Redneck Rampage"

 • StareHry napsal:

  Tweetnuté.
  Potom rád prispejem nejakou tou originálkou do súťaže aj ja, ka budeš chcieť.

 • Ftl napsal:

  Tyto vymozenosti jako tw faceb a podobne fuj nevedu :)

 • kotyz napsal:

  Sem to tweetnul už snad před tejdnem, tak doufam že to mělo správně ten hash a někde se to neztratilo…

 • simon napsal:

  No obaja sme dali tip 42, teraz si maš typnuť písmeno alebo tak čosi. Sledge daval tweet asi 3 dni dozadu, čakam už len na tvoju odpoved.

 • kotyz napsal:

  Jo takhle, ten sem ale nějak nikde neviděl…

Článek je staršího data, možnost vložení komentáře byla automaticky vypnuta.