Testujte OpenXcom – Terror from the Deep

Okamžik, kdy konečně dohraju X-COM: Terror from the Deep, se blíží!

Parta, která má na svědomí skvělý OpenXcom, tedy freewarovou reimplementaci původního Enemy Unknown, nepolevila ve snažení. Naopak, dále engine upravuje tak, aby se dal bez problémů spustit i díl druhý, tedy výše zmíněný Terror from the Deep. Co přesně to neznamená? Inu to, že za nějaký čas si zahrajeme "terror" odladěný, bez chyb (strom výzkumu!) a s mody (doufám třeba v menší parníky).

openxcom-tftd-01

Finální verze je sice ještě daleko, ale nedočkavci mohou již nyní testovat TFTD ve vývojových nightly builds. Doporučená je čistá instalace, své desítkami modů vylepšené hry si raději nechte na bezpečném místě.

Samozřejmě budete opět potřebovat data z původní hry, kterou si buď někde kreativně seženete, popř. jí můžete zakoupit na Steamu.

openxcom-tftd-02

Hezky se mi to sešlo. Zrovna jsem rozkoukal X-Files, hra s odchytem emzáků se mi tedy krásně trefí do nálady :) Zvlášť, když si na druhý monitor vyvěsím fotografii sličné agenty Scullyové!

Komentáře k:
"Testujte OpenXcom – Terror from the Deep"

  • Krank napsal:

    Tady tyto „patche“ pro staré Xcom a Terror from the deep sleduju uz delsi dobu. Nejak si ale neuvedomuju jake chyby se tam odstranuji. Terror from the deep jsem dohral myslim 2x a zadne chyby si neuvedomuju. Neco tam neslo?

  • Krank napsal:

    Aha s tim jednim emzakem mi to neco pripomina ze jsem musel nektere mise opakovat. Ale jinak jsem nic nezaznamenal. Asi jsem mel stesti…

Článek je staršího data, možnost vložení komentáře byla automaticky vypnuta.