Do prd*ele co se to děje?

Pokud vám při návštěvě high-voltage.cz bleskla hlavou podobná otázka, nepanikařte! To jsem se v tom jen trochu vrtal.

Motivací k novému vzhledu nebylo ani tak vylepšení estetického dojmu, jako akutní potřeba technických úprav letité a docela slušně zprasené šablony. Vždyť v kódu byly pozůstatky mých konstrukcí z roku 2008! Nepřál bych vám je vidět.

Netvrdím, že nový vzhled je nějak zásadně hezčí, nicméně je: jednodušší, přehlednější (doufám) a hlavně responzivní. Četba high-voltage.cz při ranním tlačení tak nyní bude o 67.5% pohodlnější.

Nebudu vám lhát, nejde o velký projekt, zbouchal jsem to za půl dne plus jednu ranní kávu, takže spousta věcí ještě není doladěná, na fórum jsem se v podstatě vůbec nepodíval, některé obsahové stránky budou malinko rozházené, sidebar v tablet módu volá po dvou sloupcích, a bude to chtít nějaké čištění i co se "zdrojového kódu" týče... ale nasadil jsem novou šablonu i tak. Ano, starý vzhled mě sral moc ;)

Pokud narazíte na něco, co vyloženě nefunguje, dejte vědět v komentářích (snad fungujou), popř. na fóru (snad funguje).

PS: Jestli v patičce postrádáte ikonu svého webu, klid, k tomu se dostanu.

Komentáře k:
"Do prd*ele co se to děje?"

 • lucky devil napsal:

  Ááá, vrať prosím to starý. Zmizela přehlednost! A všude je bílá. Velebnosti…

 • LubikCZ napsal:

  Jo to v poho, ale s Luckynem v jednom souhlasím, skutečně by to chtělo tmavší odstín. Jinak jsem tu jen chvíli, takže o případných šotcích zatím nemohu poreferovat :)

 • Sledge napsal:

  Dejte tomu chvilku, bílá je dobrá ;) Nicméně zkusím se nad tím zamyslet, slibuju.

 • lucky devil napsal:

  bílá smrt :(

 • lucky devil napsal:

  Je fuk jak vypadal zdroják, myslím, že to je jedno, pro mně byla důležitá „čitelnost“ webu a přehlednost, to se nějak vytratilo. Je to jen osobní pocit, ale tahle změna mně mrzí, protože zabila jedinečnost vzhledu tvýho webu.

 • RadaR napsal:

  Za mě dobrý. Hlavně se to dá konečně číst dobře na mobilech…

 • Harry napsal:

  Asi se na to dá zvyknout. Na mobilu to však nečtu. Určitě se nezbavuj obrázků a té horní lišty, která je tak typická pro staré hry.

Článek je staršího data, možnost vložení komentáře byla automaticky vypnuta.