Výzva: downhill blitz ve Ski or Die

Od poslední výzvy uplynul měsíc, nejvyšší čas postoupit na herním poli slávy zase o jedno políčko vpřed. Automobilovým simulacím zjevně kraluje Hanss, tak uvidíme, jak mu půjde sport ;)

Skiordý. Ne, to není dávná severská kletba přivolávající na nebohého vikingského válečníka akutního vlka, to je jen svérázná výslovnost názvu Ski or Die, které se ne a ne zbavit. Takhle jsem hře říkal, když mi bylo 12, a budu jí tak říkat, až mi bude 120.

Geniální kombinace vysoce hratelných miniher udělala, aspoň v mých očích, ze Ski or Die nejen legendu, ale především dokonalou párty hru. Jednotlivé disciplíny jsou relativně snadno uchopitelné, krátké a nadmíru zábavné. Snad až na koulovačku. Mými oblíbenými kratochvílemi vždy byli downhill blitz a halfpipe-snowboarding. Hodil jsem si tedy baterií cr2032 a pro výzvu vybral sjezd na lyžích.

Pravidla jsou krystalicky čistá. PC verze, nastavte si u Rodneyho jméno, zvolte go compete -> downhill blitz, a po zajetí závodu mi pošlete na e-mail sledge@high-voltage.cz nebo do komentářů screenshot z finiše.
PRO TIP: Hra odměňuje nejen rychlost, ale též kreativitu! ;)


Aktuální výsledky:

Výzva: downhill blitz ve Ski or Dieski-tarqski-sledgeskli-lisoski-90210ski-afbuski-michalski-hanss

Komentáře k:
"Výzva: downhill blitz ve Ski or Die"

 • Hanss napsal:

  tak už se mi to včera povedlo jednou sjet za 50 bodů

 • Hanss napsal:

  zkusim si večer vzpomenout…

 • AfBu napsal:

  Dodnes miluju soundtack týhle pecky! Třeba teď ani nebudu poslední, jako obvykle :D

  https://dl.dropboxusercontent.com/u/25376807/dos/s_002_2x.png

 • Babička, ke které jsem jezdil na prázdniny, měla doma 286 s nefunkční disketovou mechanikou. Nezbývalo tedy, než stále dokola hrát těch cca 10 nainstalovaných her (kdo by chodil ven, že?). No a tahle pecka byla jednou z nich…
  Dokonce jsem našel svůj deníček s rekordy :-) Ve sjezdu jsem se dostal na 15 540 bodů, ale bohužel fotku nemám :-) Budu tedy muset oprášit své znalosti. Pokud si dobře vzpomínám, nejvíc bodů se dalo nahnat na boulích a skokem přes rokli v lese.

Článek je staršího data, možnost vložení komentáře byla automaticky vypnuta.