GAME ON: (prý) největší výstava o historii videoher od září i v Praze

Zdá se, že do města dorazí cirkus! Od 21. září do 31. prosince 2017 se bude v prostorách Holešovické tržnice (v hale 40) konat výstava GAME ON. Na výstavní ploše o rozloze 2000 m2 nabídne více než 150 herních zařízení od roku 1960 až po současnost.

"Výstava vyzdvihuje kreativitu a vědecké objevy, které způsobily revoluci v herním průmyslu."

Kočovná výstava pod taktovkou instituce Barbican táhne vítězně světem už od roku 2002, její exponáty si dle propagačních materiálů ohmatalo 3,5 milionu lidí ve více než třiceti světových metropolích. Tak hlavně, že se konečně dostalo na nás, zaostalý venkov!

Kromě herních zařízení samotných se můžete těšit i na specializované sekce zaměřené na rozličné herní žánry, zvukovou stránku her, tvorbu her, legendární herní postavy, herní magazíny, budoucnost her atd.

"Výstava představí ucelenou kolekci zásadních her, které tvořily herní historii od prvních zařízení ze šedesátých let, přes Pong, Space Invaders, Super Maria, GTA, až po herní novinky..."

Jinak zajímavá akce má samozřejmě i stinnou stránku, v propagačních materiálech jí najdete pod heslem Let’s players stars a Youtubers.

Vstupné pro dospělé je 350 Kč, dítko má tu legraci o stovku levnější.

Kdo chce vědět víc, může si prostudovat info na goout.net.

GAME ON: (prý) největší výstava o historii videoher od září i v Praze GAME ON: (prý) největší výstava o historii videoher od září i v PrazeGAME ON: (prý) největší výstava o historii videoher od září i v Praze

Komentáře k:
"GAME ON: (prý) největší výstava o historii videoher od září i v Praze"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)