Avatar

Zvažte možnost registrace, zatím jste zde jako
HOST

sp_LogInOutPřihlásit sesp_Registration Registrovat
No permission to create posts
RSS sp_TopicIcon
proč to tu usne ?
25/03/2015 - 12:32
Avatar
RomanOn

Je to tu dead, asi 5 aktivnych ludi inak nic, podobne ako na oldcomp.cz. Clovek zalozi nejaky ten tread, za par dni jedna odpoved a konec...

25/03/2015 - 13:06
Avatar
Springy

No jo, no. Jsem banda lenochů, nebo jen moc bussy...

25/03/2015 - 13:45
Avatar
LubikCZ

Je tu ještě další důvod - práce! Dost z nás chodí třeba i na dvanáctky a tak si chceme i odpočinout, úplně vypnout. Pak tu jsou témata, která sice s historickým hardwarem (a softwarem) souvisí, ale mě třeba nic neříkají. Nemá cenu komentovat něco co mi prostě nic neříká. Pak je tu lenost. Tento příspěvek píšu na mobilu a i když mám display ne zrovna malý, tak stejně je to psaní na něm na houby a zapínat počítač se mi momentálně nechce, protože si válím šunky pěkně v posteli, k počítači bych si musel sednout. Mám sice i notebook, ale na jeho klávesnici si prostě nikdy nezvyknu a ten touchpad coby náhrada za myš nebudu ani komentovat, to je prostě hrozná nehoráznost, klasická myš je milionkrát lepší. Nic dalšího mě momentálně už nenapadá, tak prostě asi tak, no :)

Každý počítač je hloupý nebo chytrý pouze tak, jako jeho majitel.

25/03/2015 - 17:09
Avatar
Sany

Viz 2 příspěvky vyse, k tomu moc není za mne jako pisickare co dodat :) 

Snad jen, ze ac se nam to libit muze i nemusi, zakladna fandu přes pocitace PC je v CZ zatím zda se velmi mala, a ještě mensi množina z nich třeba vi o tomto webu, a přitom ve volnem case aktivne sberatelsky pusobi (nakupuje, ozivuje, rozchozuje). Takze vlastne muzeme byt radi, ze to zde na h-v (diky adminovi Sledge) dle mého nazoru naopak celkem pisickarsky zije, na pomery v CZ teda urcite. Musíme brat, ze jde o web s CZ / SK příspěvky, kde se jakakoliv "svetova" navstevnost, srovnatelna s english fory, proste z principu neda cekat. Leda bychom kompletne presli na ENG, i s celym high-voltage  :)

Druha věc je, ze pokud na eng forech napr. resim nejakou zapeklitost s PS/2kama, prekladat to paralelne jako příspěvek sem v CZ, na to fakt nemam cas ani energii. V pripade zajmu ale klidne muzu hodit linky do prislusnych for, z  nedavne doby napr :

https://groups.google.com/forum/#!topic/comp.sys.ibm.ps2.hardware/YwK38pcPGKU

https://groups.google.com/forum/#!topic/comp.sys.ibm.ps2.hardware/6pbN_dMo_uc

No permission to create posts
Časové pásmo: Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 67

Právě online: Srandista
20 Host(é)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)

Nejaktivnejší uživatelé:

LubikCZ: 2061

Sany: 1486

Neny: 1133

MilasPce: 859

Logout: 694

Clous: 648

Statistiky uživatelů:

Hosté: 14

Členové: 414

Moderátoři: 0

Administrátoři: 1

Statistiky fóra:

Skupiny: 5

Fóra: 24

Témata: 1048

Příspěvky: 16738

Nejnovější uživatelé:

LUKA, katoo, heruurak, mixal11, Sorrow1 CZ, sorrow1, Branko Jackie Chen Homjak, Walker, jirka_holub, OnlySoft, tommel, JIVA, Rocys, zetora, wylda

Administrátoři: Sledge: 4176