3x hra zdarma na Steamu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Tak tu máme další nášup herních jednohubek po spořivé hráče!

Polyball je kouloválená založená na propracovaném fyzikálním modelu. Čeká na vás šedesátka úrovní a online multiplayer, hlavními zdroji inspirace jsou hry jako Super Monkey Ball či klasika Marble Madness.

3x hra zdarma na Steamu

Gamecraft je sandboxová stavěcí kratochvíle, která není Minecraftem, jak by název mohl naznačovat, ale především propracovaným enginem pro tvorbu her. Pomocí připravených funkčních bloků můžete vystavět rozsáhlé herní experimenty a předložit je ostatním hráčům k posouzení.

3x hra zdarma na Steamu

Will Glow the Wisp je vizuálně opulentní (*)... nevím, asi plošinovka? Uzavřeni ve víru blyštivého projektilového pekla budete unikat z vězení, které bylo zdá se vystavěno pod vlivem LSD z roztříštěných diskokoulí.

(* PRO TIP: Přečtete-li si toto slovní spojení v programu filmů MFF KV, rovnou si daný snímek výrazně přeškrtněte!)

S chutí do toho, je to barevné, hýbe se to, je to zdarma, a má to hodnocení od pozitivního po velmi pozitivní. (A na rozdíl od takové podpory pro OSVČ neriskujete, že to po vás někdy bude chtít nějaká křivá tetka zpět. No nic, já du dál dumat, jestli si o pětadvacítku říct a riskovat zakleknutí, nebo se na to radši vykašlat. V rozhodování pomáhají cinklé kostky z dračáku. Pardon za politickou vsuvku, ale už mě to všechno začíná tak nějak srát.)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"3x hra zdarma na Steamu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle