Blackout Z: Slaughterhouse Edition zdarma na Steamu

Blackout Z: Slaughterhouse Edition je indie střílečka viděná z ptačího pohledu, v tomto případě spíše z pohledu po krvi lačnícího supa, nebo ještě lépe krvelačného netopýra, jelikož veškerá akce je zahalena neprostupnou temnotou. V podstatě jediné, co vidíte, jsou rudě planoucí oči zombií, plus je rozjasněn nějaký ten metřík kolem vás, to abyste viděli, která z ve tmě schovaných pastí vás zrovna rozemlela na kaši.

Blackout Z: Slaughterhouse Edition zdarma na Steamu

Úkol je jasný - vydržet v aréně co nejdéle a poslat co nejvíce zombivců zpátky pod drn, pokud možno v podobě několika desítek kilogramů nahnilého mletého. A bacha na ty větráky s nabroušenými čepelemi!

Jasně, je to taková blbinka, ale docela zábavná a svižná a navíc je po dalších několik dní k mání zcela zdarma. Navíc nabízí celých 28 trofejí, což pro některé může být slušnou motivací.

Btw. ty oči v temnotě mi připomněly nechvalně proslulou jeskyni z Legend of Kyrandia. Brrr.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Blackout Z: Slaughterhouse Edition zdarma na Steamu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »