Lossless Scaling zdarma na Steamu, tak trochu

Lossless Scaling je šikovný malý nástroj, který umí vzít hru běžící pod Windows, a za předpokladu, že tato podporuje běh v okně, její obraz celočíselně přeškálovat. Např. běží-li starší hra pouze v 640x480, můžete jí pro svůj 4K displej s rozlišením 3840 × 2160 přeškálovat do 2560x1920 (4x). Dostanete tím sice hrubý, ale na druhou stranu dokonale ostrý a nerozpatlaný obraz. A to chcete.

Lossless Scaling zdarma na Steamu, tak trochu

Po dlouhou dobu byla na Steamu dostupná jak plná aplikace, tak její funkčně omezené demo. Teď se situace mění. Nově je coby demo dostupná starší plná verze 1.3.3, přičemž aktuální plná nese označení 1.5.7. Ve verzi 1.3.3 získáváte dokonale použitelnou aplikaci se základními funkcemi, jako je škálování, volitelný antialiasing, pokročilé nastavení kurzoru atp. Nové verze toho samozřejmě umí ještě o trochu víc, především AMD FSR (FidelityFX Super Resolution) upscaling, ale i ten funkční základ je super :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Lossless Scaling zdarma na Steamu, tak trochu"

  • Xspy napsal:

    No já bych dodal , že základ je Windows 10 jinak aplikace nefunguje .Tak to alespoň bylo ,když jsem si ji na Steamu kupoval . A co si budeme říkat – to co od té aplikace člověk žádá ve free verzi teď dostane . AMD FSR je třešinka na dortu na kterou potřebujete HW , který ji bude podporovat ,takže pro retrofanatiky s retro HW který slouží dnes a denně je placená verze teď už zbytečná.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

11 patronů přispívá částkou 1246 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš DIDAKTIKRetro podložka pod myš DIDAKTIK 230 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle