Mrkněte na upoutávku na nový filmový Mortal Kombat

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Mortal Kombat má za sebou četná převedení do podoby pohyblivých obrázků, od filmů, přes hrané seriály až po seriály animované. V mnohém z uvedeného lze bezpochyby najít kvalitu, ale přesto na patře stále zůstává pachuť z naprosto otřesného filmového zpracování Mortal Kombat: Annihilation z roku 1997. To je skutečně béčkový odpad nejtvrdšího kalibru. A přitom první film z roku 1995 nastavil laťku když už ne vysoko, tak do výše naprosto respektovatelné. Sice také béčko jako řemen, ale béčko koukatelné, neberoucí se přehnaně vážně, slušně natočené, s pěknými efekty, solidním soundtrackem... good enough.

Ale pachuť z otřesné dvojky bude možná konečně spláchnuta, brzy totiž vtrhne do distribučních služeb novinka pojmenovaná nekreativně Mortal Kombat. Nehledejte zvučná jména (ale možná tam jsou, nejsem znalec), na první pohled jsem nebyl schopen identifikovat nikoho z herců, a i režisér je nováčkem v oboru, ale upoutávka vypadá překvapivě stravitelně. Že bychom opět dostali zdatně naservírované chutné béčko, které natočil někdo, kdo tuší, jak se specifickým materiálem pracovat? Inu, doufejme.

Btw. Goro je skoro stejně tak gumový jako v jedničce. Beru to jako plus!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Mrkněte na upoutávku na nový filmový Mortal Kombat"

  • Harry napsal:

    Náhodou první film je koukatelná klasika se skvělým soundtrackem a Ch. Lambertem! Dvojka je špatná a dle CSFD existuje ještě několik animovaných a krátkometrážních kousků na téma Mortal Kombat. Inspirující. Na brutální novinku jsem docela zvědavý.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš VLAK - 228x189x2mmRetro podložka pod myš VLAK - 228x189x2mm 197 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle