Nečekané problémy zodpovědného rodiče

Dávno předtím, než se moje aktuálně pětiletá dcerka narodila, rozhodl jsem se, že nebohé dítko nenechám pod vlivem Tlapkových Patrol, Králíků Bingů a Prasátek Pep navždy, ale hned, jak to půjde, představím jí klasiky kreslené tvorby pro děti, Kačeří příběhy a Rychlou Rotu (s původním dabingem).

Poprvé jsem to zkusil někdy kolem třetího roku věku, to ještě holka nezabrala, ale teď, chvíli po pátých narozeninách, je z Rychlé roty doslova trhák! Lví podíl na tom samozřejmě nese šikovná Gedžitka (vyslovovaná Ježitka), kolem které mimochodem kdesi v barbarském Rusku vyrostl celý kult.

Nečekané problémy zodpovědného rodiče

Ježitka je podobně zásadním vzorem, jako Sky z výše zmíněných Tlapek, což ovšem přineslo nečekanou nesnáz. Zatímco marketinková mašinérie kolem Tlapkové patroly chrlí na trh nekonečné množství patřičně zformovaného plastu, po Rychlé rotě dnes nikoli překvapivě neštěkne ani pes. Dítě naříká a přes slzy zoufalství si nenechá vysvětlit, že se s Ježitkou minulo asi tak o 30 let, takže táta toho plyšáka kur*afix prostě sehnat nemůže! Best I can do is vytištěné omalovánky.

Budiž to varováním pro ostatní! :))

Btw. Rychlá Rota potvrzuje kvalitu, zvlášť Monty Jack vyloženě hlásí směrem k dospělým. Člověk se hned na toho večerníčka těší :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Nečekané problémy zodpovědného rodiče"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1360 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš 486DX2Retro podložka pod myš 486DX2 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle