TIP pro fandy kostek: Minecraft New Vegas

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1438 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Už je tomu asi dvě doby ledové, co jsem naposledy pustil Minecraft, a upřímně řečeno touha vydat se zpět do světa nekonečného rubání kostiček mne nijak zvlášť nespaluje... nicméně! Fascinující modifikace Minecraft New Vegas by mě přeci jen svést mohla.

O co jde? O přenesení kompletní mapy z Fallout: New Vegas do Minecraftu, v měřítku 1:1, a to včetně všech lokací a předmětů. Pokud to dobře chápu, z oblíbeného příběhového RPG je teď postapokalyptický survival - vytvořte si postavu, přidejte se k frakci, objevujte, vyrábějte, přežijte, interagujte s NPC a s ostatními hráči. A samozřejmě také bojujte s oblíbenými potvorami - dle videa soudím, že Deathclaw bude pořád stejná svině, kostky nekostky.

Pokud se chcete do nehostinné nevadské pouště v kostičkované edici vydat, budete potřebovat účet na Discordu. A také vám musí být více jak 16 let a musíte mít funkční mikrofon. Viz https://discord.gg/6pz533FZtu

Mimochodem, kvality projektu bezesporu potvrzuje fakt, že každou, ale skutečně každou z lokací v upoutávce zvládnu spolehlivě identifikovat a umístit na mapu :) Však mám v té hře utopeno 220 hodin... A zdaleka nekončím, jednoho krásného dne, bohužel asi až v důchodu, to bytelně omoduju, a pustím se znovu tance mezi zrnky radioaktivního písku :)

TIP pro fandy kostek: Minecraft New Vegas

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak 3DFXPlacka / odznak 3DFX 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle