Tonight We Riot zdarma na GOG

Hoří-li ve vás plamen revoluce, popř. vzhledem k (předpokládanému) pokročilému věku většiny z vás tak nějak ještě pořád aspoň trochu doutná, přijde vám k chuti anarchistická antikapitalistická politická agitka ve formě 2D akční řežby Tonight We Riot. Velmi netradičně neovládáte osamoceného hrdinu, ale rovnou celé hnutí revolucionářů z pracující třídy. Odhoďte okovy kapitalismu, nastolte spravedlivý systém, který užtentokrátalefaktonitodělaliblbě bude fungovat, a vydejte se do ulic v této jedinečné (ať tak či tak) beat'em up.

Tonight We Riot zdarma na GOG

Tonight We Riot je po dalších 48 hodin zdarma na GOG. Hra běžně stojí nemalých 15 dolarů, což se tedy poněkud rozchází s celkovým naladěním, ptáte-li se mě, ale kdo jsem já, abych někoho soudil, mě už je to celé hašteření tak nějak fuk, hlavně mi všichni dejte svatej pokoj :)

A abych to zakončil nějak smysluplně, dáme si hezkou písničku.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »