Zahrajte si demo noir FPS gangsterky Fallen Aces

Tak na tuhle FPS akci byste si tedy měli dát rozhodně pozor! Nejen, že má slušivý retro vizuál, který to ovšem zbytečně nepřehání s hrubým pixely, ale prostě se drží starých pořádků, a to včetně 2D spritů, ale přináší též atraktivní téma noirových detektivek, a navíc s krvavým bonusem. Svět Humphreyho Bogarta s hlavním hrdinou s vyřídilkou Clinta Eastwooda, nebo přesněji Harry Callahana :) Tzn. drsňák, co pro ránu pěstí, nebo třeba hasičákem, nejde daleko.

Zahrajte si demo noir FPS gangsterky Fallen Aces

A samozřejmě, že je tam ultrapadouch, a samozřejmě, že je tam dáma v nesnázích, bez toho by to nebylo úplné. A grafikou v komixovém stylu a stylovými příběhovými sekvencemi mi to připomíná jistou westernovou klasiku - Outlaws. Prostě jo, tohle je jasný kandidát na wishlist. A dema se nebojte, je kraťoučké, za čtvrhodinku máte hotovo, ale myslím, že hnedle budete chtít více. Já jsem si to dokonce dohrál dvakrát :)

Tedy vzhůru do Switchblade City ukázat všem těm grázlů, zač je toho uražená lahev. Nebo popelnice, věšák, železná trubka, skříňka na nářadí... ve Fallen Aces je vaší zbraní vše, co je po ruce. A když se vám zdá, že je všeho toho vzrušení příliš, není problém přepnout na plížení. You've got to ask yourself one question. Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

Technická: ne, bohužel to neběží na nějakém starém enginu, popř. na jeho moderním portu, frčí to na Unity.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zahrajte si demo noir FPS gangsterky Fallen Aces"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

11 patronů přispívá částkou 1246 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš AMIGARetro podložka pod myš AMIGA 230 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle