Zpráva o stavu maloobchodním IV (1701.cz)

Čekal jsem to, přesto jsem smutný, že to přišlo. Saturace trhu. Zdá se, že je jisté pevně dané množství podložek pod myš s retro motivy, které se dá rozpustit v Česko/Slovensku, a já jej nalezl. Jinými slovy - eshop nevzkvétá. Čas to vzdát a posunout se dále...

...ale kdeže! Hlavou zeď sice neprorazíš, ale přesto se o to pokusím :) (Pane Rimmere, to je zhola nemožné...) V tuhle chvíli mám prostředky na výrobu dalších podtácků, původně jsem chtěl raný model řady Cyrix 6x86, ale bohužel se mi nepodařilo ukořistit kus s nepoškozeným značením, takže jsem nakonec zakotvil u Cyrixu MII, viz níže, kousek je z mé sbírky :) V týdnu to zadám do výroby, snad to do konce roku bude.

Zpráva o stavu maloobchodním IV (1701.cz)

Zároveň nechám natisknout samolepky MS-DOS, takové ty malé čtverečky pro nalepení na příslušné místo AT skříně. Celkem půjde o čtyři barevné varianty, tak snad si vybere každý.

No a pak shop nechám běžet na volnoběh a pokud se podaří něco prodat a nastřádat dost prostředků, mám tu připravené ještě dva grafické návrhy na podložky. Jeden je "jako Fallout", inspirace je samozřejmě neúmyslná a čistě náhodná, druhý je pak v duchu BBS.

Zároveň si říkám, že ty motivy by vesměs mohly fungovat i jako plakáty, což by přeci jen mohlo být trochu praktičtější, než podložka, kterou už řada lidí ani nepoužívá... Co myslíte?

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zpráva o stavu maloobchodním IV (1701.cz)"

 • Jiří Vitner napsal:

  Ahoj chlape,
  Pořád tě obdivuji v tvrdohlavosti postupu dobou.
  Nepřemýšlel si o nějaké limitované edici na hliníku. Třeba i teprve na základě předběžné poptávky a závazné objednávky s posláním peněz předem.
  Já bych nějakou podložku v hliníku a větším rozměrem s retro motivem CPU uvítal.

  • Sledge napsal:

   Větší rozměr podložek je v řešení, dle mé „tiskárny“ by snad v lednu mohlo být něco k dispozici, uvidím. A abych pravdu řekl, o těch hliníkových podložkách slyším prvně! Zajímavá věc, ale nevím nevím, jestli tady najdu někoho, kdo by to zvládl vyrobit s potiskem. Ale mrknu :)

 • Krtek napsal:

  Já bych uvítal něco s pořádnym CPU. Třeba Motorolou 68k nebo PowerPC.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1360 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš 486DX2Retro podložka pod myš 486DX2 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle