Zpráva o stavu maloobchodním VI

Více jak měsíc jsem čekal na nové podložky pod myš, byl to čas mimořádně trýznivý a nervydrásající. Ale sesílání kleteb na dodavatele nakonec neslo ovoce a balíček konečně dorazil. Přivezl ho řidič GLS operující ve zcela jiné dimenzi reality, ještě jsem neviděl špeditéra, který pět minut hledá ten správný mezi celými šesti balíčky :)

Takže co se na e-shopu změnilo od poslední zprávy o stavu maloobchodním? V první řadě přibyly nové podtácky ATOM-NUKE a podtácky ATOM-FALL, v řadě druhé tedy trojice nových podložek pod myš - podložka pod myš AMIGA, podložka pod myš BBS a podložka pod myš FTRACK. Doplněny byly též tenčící se zásoby podložek 2PANEL, BOOT a DIDAKTIK.

Velkou novinkou je sekce antikvariát, prostřednictvím které dávám průchod své dávné touze stát se knihovníkem, pokud možno v knihovně, kam nikdo nechodí. Nabídka je vskutku pozoruhodná, něco jsou přebytky z mé poličky, něco mi dovalil kamarád, kterému jsem slíbil zlatku na pivo, tak mě nezklamte :) A pokud máte doma knížky, kterých se za symbolický tolar chcete zbavit, dejte vědět, třeba něco vymyslíme :)

Tak snad se obchody zase trochu rozhýbou, únor stál za houby a březen nebyl o moc lepší.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zpráva o stavu maloobchodním VI"

  • Viktor Špička napsal:

    Ohřívací podložka nesmí doma chybět :) ….Jak si říkám stačí,…. však to neuživíš , tak to musím mít Amiga pro TheA500 byla jasná volba a Fast Tracker II to je srdcovka :) …..Ještě ta BBS …ale ta musí počkat

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1 202 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek plecháč ROGUE-HACKHrnek plecháč ROGUE-HACK 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle