Bundle pro knihomoly – 95 knih o retru za pouhých 30$

Ještě stále je lepší sedět doma na zadeli, než běhat někde venku, kde jsou viry, a taky lidi, a teď navíc ještě kýčovitá vánoční výzdoba. Fuj. A kdo by lezl ven, když si může uvařit něco teplého, jako čaj, kávu či grog, a pohodlně se usadit k jedné z knih, které může pořídit v rámci balíčku The Greatest Hits Game Bundle za cenu vyloženě příznivou.

Bundle pro knihomoly – 95 knih o retru za pouhých 30$

Za pouhých 30 dolarů můžete získat kolekci 95 knih, jejichž tématem je vesměs historie počítačových her. Netvrdím, že jde o 95 pokladů a největších literárních děl 21. století, ale nějaká ta kvalita se v takto monstrózní sbírce najde bezpochyby. Na první pohled mohu vypíchnout např. The Guide to Classic Graphic Adventures, na jejíž papírovou podobu mám spadeno delší dobu, zajímavě vypadají i Bug Voyage!, Dungeons & Dreamers, Stay Awhile and Listen Book 1 - Legendary Edition či Commodork - Sordid Tales from a BBS Junkie.

Netřeba spěchat, bundle bude v prodeji ještě 20 dní.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »