DOOM – další filmový průser na obzoru

Herečka Nina Bergman, o které jsem jaktěživ neslyšel, si před několika dny zajímavě utweetla - dle jejího tvrzení se pracuje na novém filmovém zpracování legendární herní pecky DOOM. Čekáte-li vysokorozpočtovou produkci, tak rychle zpátky na zem - film vznikne pod křídly Universal 1440 Entertainment, což je společnost, která se soustředí na direct-to-video produkty nevalné kvality. A natáčet se to bude v Bulharsku. Nejspíš v Nýdnolu. Žádné oficiální informace zatím k dispozici nejsou, tak snad si to holka jen s něčím nespletla.

Mimochodem - v souvislosti s touhle novinkou jsem si pustil DOOM z roku 2005. (To už je to 13 let?!) A nejen, že je to pořád píčovina, ale navíc to nehezky zestárlo a místy film působí jak laciná ochotnická produkce. Tehdy jsem hodnotil lehce nad průměr, ale zmoudřel jsem - 2/5.

DOOM – další filmový průser na obzoru

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"DOOM – další filmový průser na obzoru"

  • Doomtrooper napsal:

    Haha tak na to se uprimne tesim :)
    Jakakoli aktivita kolem tohohle kusu historie je proste dobra, I kdyz vysledny product bude pravdepodobne kinematograficky turd ;)
    Z minuleho nataceni jsem si odnesl vestu s vysitym logem DOOM, tak skoda ze to zase netoci v Praze.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »