Flashback se (skutečně) dočká (dalšího) pokračování

Cca před jedním rokem proběhla sítí zpráva, že autor původního Flashbacku, Paul Cuisset, pracuje na pokračování. Viz Flashback se dočká (dalšího) pokračování. Vyhlídky byly poněkud nejisté, ale v tuto chvíli je téměř jisté, že Flashback 2 vyjde. Nejen, že máme k dispozici docela slušný teaser, ale hra má též založenou stránku na Steamu. Datum vydání je stanoveno na konec roku 2022, v tuto chvíli si hru můžete aspoň přidat na wishlist.

Jak vidno, jde o přímé pokračování jedničky, minimálně co se zpracování týče - hra sice využívá plně 3D engine, ale pohybuje se plus mínus v limitacích 2D plošinovky. Něco jako Duke Nukem: Manhattan Project. Zavítáte do pětice různých prostředí - Jungle, City, GBI Academy, Mutant Village, Morph Ship, a k postupu hrou budou potřeba nejen svaly a rychlé reflexy, ale též důvtip a ostrá mysl.

Na Amize ani v DOSu bohužel Flashback dvojka nepoběží, připravte si aspoň i3ku druhé generace, 8GB RAM a odpovídající grafickou kartu. Hra zavítá i na konzole, plánovány jsou následující: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a v roce 2023 i Nintendo Switch.

Další info viz oficiální stránka hry.

Otázka zní, jak moc v potaz bude brán 3D sequel Fade to Black (1995)?

Flashback se (skutečně) dočká (dalšího) pokračování

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1 552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek plecháč ROGUE-HACKHrnek plecháč ROGUE-HACK 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle