Flashback se (skutečně) dočká (dalšího) pokračování

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Cca před jedním rokem proběhla sítí zpráva, že autor původního Flashbacku, Paul Cuisset, pracuje na pokračování. Viz Flashback se dočká (dalšího) pokračování. Vyhlídky byly poněkud nejisté, ale v tuto chvíli je téměř jisté, že Flashback 2 vyjde. Nejen, že máme k dispozici docela slušný teaser, ale hra má též založenou stránku na Steamu. Datum vydání je stanoveno na konec roku 2022, v tuto chvíli si hru můžete aspoň přidat na wishlist.

Jak vidno, jde o přímé pokračování jedničky, minimálně co se zpracování týče - hra sice využívá plně 3D engine, ale pohybuje se plus mínus v limitacích 2D plošinovky. Něco jako Duke Nukem: Manhattan Project. Zavítáte do pětice různých prostředí - Jungle, City, GBI Academy, Mutant Village, Morph Ship, a k postupu hrou budou potřeba nejen svaly a rychlé reflexy, ale též důvtip a ostrá mysl.

Na Amize ani v DOSu bohužel Flashback dvojka nepoběží, připravte si aspoň i3ku druhé generace, 8GB RAM a odpovídající grafickou kartu. Hra zavítá i na konzole, plánovány jsou následující: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a v roce 2023 i Nintendo Switch.

Další info viz oficiální stránka hry.

Otázka zní, jak moc v potaz bude brán 3D sequel Fade to Black (1995)?

Flashback se (skutečně) dočká (dalšího) pokračování

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle