Mrkněte na upoutávku na Return to Monkey Island

Po nedávném ohlášení Return to Monkey Island jsem lačně čekal na další videa, a stalo se, máme tu oficiální upoutávku! Ta nejen, že nás zavede na Mêlée Island, kde celé Guybrushovo dobrodružství začalo, ale též nás potěší spoustou známých tváří, za všechny: Elaine, Wally, Stan, Voodoo Lady, Carla, Otis, Murray a samozřejmě LeChuck.

V traileru též zazní Gyubrush sám, hlas mu opět propůjčil Dominic Armato. Ten mě přiznám se trochu zarazil, jako by byl ve své stěžejní roli poněkud méně jistý, než obvykle. Ale třeba jen bojoval s nachlazením...

Na oficiálním webu returntomonkeyisland.com naleznete též nové screenshoty, které jsem si dovolil přesdílet níže, a také takovou konverzační minihru se Stanem :) Nedočkavci si mohou hru už teď hodit na Steamu do wishlistu, vydání je stále plánováno na tento rok.

No a vsadím se, že celá řada z vás se doslova třese, aby vyjádřila rozčarování nad grafickým zpracováním. Tak do toho, komentáře volné ;) Za sebe můžu říct, že bych si to v ideálním případě představoval jinak, ale na druhou stranu mi tenhle styl nijak nevadí. Těším se na výsledek!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Mrkněte na upoutávku na Return to Monkey Island"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš GEROJSRetro podložka pod myš GEROJS 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle