Na pultech je dotisk 50 LET VIDEOHER, radši spěchejte

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Po první várce knihy 50 LET VIDEOHER se jen zaprášilo, tuzemští hráči lační po čemkoli knižně-herním, co je zároveň v mateřském jazyce, doslova trhali prodejcům ruce. No, doslova asi ne, nicméně od hráčů odkojených Doomem lze čekat skutečně cokoli! :)

Naštěstí byl bryskně ošéfován dotisk, nicméně už teď je třetina z celkového nákladu 3000 kusů rozebrána, takže pokud o publikaci máte zájem, raději neváhejte. Bonusem pro ty, co s nákupem otáleli a rozhoupali se až v téhle druhé várce, budiž vyladěnější podoba textů, bylo totiž opravena řada překlepů a nesrovnalostí.

A jestli máte dojem, že vás ponoukám k horentnímu utrácení, zatímco si sám syslím peníze do polštáře, tak přísahám, že jsem si knížku objednal před několika minutami z e-shopu Xzone.cz. Jestli lžu, tak ať se všechny mé big boxy změní ve sportovní hry, konkrétně ve fotbalové manažery!

Mimochodem, dočetl jsem se, že v knize trestuhodně chybí zmínka o některém z dílů série Heroes of Might & Magic. Jestli je tomu skutečně tak, čekají mě nějaké další investice.

Na pultech je dotisk 50 LET VIDEOHER, radši spěchejte

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Na pultech je dotisk 50 LET VIDEOHER, radši spěchejte"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle