Oddworld: Abe’s Oddysee zdarma na GOG

Na GOG je příštích 48 hodin zdarma legendární hopsačka Oddworld: Abe's Oddysee. Pomozte Abemu v osvobození jeho rasy z područí odporných Glukkonů, kteří mírumilovné Mudokany melou do salámu!

Pokud máte radši Steam, můžete získat Abeho přes Humble Store.

Btw. kdo další měl v pokoji pověšený plakát ze Score? Těch dotazů na žábu se zašitou pusou, co jsem si kvůli tomu vyslechl.

Oddworld: Abe’s Oddysee zdarma na GOG

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Oddworld: Abe’s Oddysee zdarma na GOG"

 • Teď ještě najít nějaký volný čas na hraní :-/
  BTW Proč by měl někdo mít raději Steam?

  • Sledge napsal:

   Ano, čas! :)

   Ad Steam – já vím, že bych měl preferovat GOG, a u starých her se o to snažím, nicméně u Steamu mě baví ten prostý fakt, že na něm mám mnohem víc známých. Můžu sondovat, co hrajou, porovnávat trofeje apod. Ano. zaháčkovali mě na nesmysly, vím to! :)

 • Lobodin napsal:

  Jinak na humle store je ještě 20h zdarma hra Outlast + DLC. Kdo nestihl v jednom ze SCORE, tak nyní má příležitost. Mě to přišlo docela atmosférické. Jak člověk nemá ve hře žádnej kvér, tak je to trochu o nadělaní si do trenek. :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »