Travel Through Time, závodní novinka pro ZX Spectrum

1701.cz - retrogaming merch

Travel Through Time Volume 1: Northern Lights je nová závodní hra pro osmibity ZX Spectrum a je to tedy nevídané pokoukání! Jen pohleďte na onu až sametovou plynulost, tohle není jedna z těch "krokovaček", kde si chybějící frejmy musí doplnit vaše představivost :)

Travel Through Time, závodní novinka pro ZX Spectrum

Ale pozor, nejde jen pohledné techdemo, Travel Through Time Volume 1 je hra s pořádnou porcí obsahu. Chopíte se volantů klasických vozů dostupných ve Švédsku 50. let a postupně se prokoušete příběhem napříč automobilovou historií. K dispozici je celkem šest závodních aut z let padesátých až osmdesátých, s nimiž budete uhánět v několika typech závodů (challenge, time trial, duel ...), ve dne, v noci, v zimě, přes mosty, tunely, po silnicích lemovaných značkami, lampami, patníky... a to vše za doprovodu AY sountracku a s framerate sahajícím až k 25 fps.

Hra je dostupná zcela zdarma, tedy neváhejte a stahujte. Pro spuštění budete potřebovat ZX Spectrum kompatibilní stroj s 128 kB RAM.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle