Red Baron

(Red Baron - všechny články)

Krabice: Red Baron

V minulém retro unboxingu jsem se hrabal v krabici Dawn Patrol, což je simulátor letadel z první světové války. Dneska se mrkneme na hru Red Baron, což je… inu, simulátor letadel z první světové války. To se báječně hodí, protože můžu krásně navázat. Tentokrát nepůjde o verzi pro PC, alébrž pro Amigu, protože krabice je prostě krabice. Už takhle se to blbě shání, ještě, abych si vybíral! Jak se můžete přesvědčit na fotografiích, hlavní poznávací znamení leteckých simulátorů z první… celý článek »

Rudý Baron a Rohlíkovy Brány

Žádný strach, nejde o nový mash-up dvouplošníků a kozatých amazonek, to jsem si jen dovolil dvě crowdfundingové aktuality spojit v jednu. Jindřich Rohlík pootevřel své brány (ehm) a my si tak můžeme prohlédnout první záběry z reálného běhu dungeonu Brány Skeldalu na tabletech iPad a Nexus 7. Zatím jde o přímý port, který neobsahuje žádné úpravy pro lepší ovládání na malých displejích, ale i tak nelze než uznale pokývat hlavou, chodí to pěkně! Dle aktuálních informací by hra měla běžet… celý článek »

Nejlepší letecký simulátor z 1. světové? Red Baron!

Tři roky. Tři roky píšu články na high-voltage.cz a ještě jsem se ani slovem nezmínil o svém nejoblíbenějším leteckém simulátoru? Hanba mi. Slibuji, že večer obřadně zapálím modýlek Fokkeru Dr. I a vzniklý popel si vysypu na hlavu. Ne snad, že bych byl nějaký zapřísáhlý aviatik, s hlavou i s dalšími části těla věčně v oblacích. Od toho jsou tu jiní, takoví, kteří jsou schopni 6 hodin v kuse zírat do monitoru, sledovat ubíhající krajinu a na icq si stěžovat,… celý článek »