Slovenština je zlá!

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

A Slováci nejspíš žerou děti! A starý lidi. A moderátory televizních zpráv.

Abych to vysvětlil. Abandonwarering opět sepsal coby aktualitu informace o nejnovějších aktualizacích. Jednou z aktualizovaných stránek jsou slovenské www.starinky.net. A osazenstvo abandonwareringu evidentně velmi vyděsil popisek hry "Boston Bomb Club"! :) Dále ať promluví ctr-c a ctrl-v.

"Today a number of eastern european sites sent in updates. They all speak these awesomely evil languages. For example, decipher the description of Boston Bomb Club if you can (wish you luck):

Výborná logická hra od mojej obľúbenej francúzskej firmy Silmarils. Vašou úlohou je dostať pohybujúce sa bomby na predom určené miesto na hracom stole. Ich smer meníte pomocou rámp, ktoré sa nachádzajú na plošinách. Nebude to také jednoduché, pretože vaši protihráči sem-tam, niektorú z plošiniek otočia a vaše bomby sa zrazia a vybuchnú, alebo vypadnú zo stola.

Reviewer sure doesn't look happy to me. Scary!!"

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Slovenština je zlá!"

  • Liso napsal:

    :) aj ja som sa pobavil na novej aktualizácii na AW ringu, škoda že Lone Lee nepozrie aj na stránku dosspirit.net, ktorá je písaná v nórčine :)

  • @Liso
    Třeba ho děsí jen slovanský jazyky. To si skoro žádá výhružnej mail z naší strany. Žel, má pasivní angličtina na splácání anglickýho a ještě k tomu výhružnýho textu asi nestačí :))

  • Liso napsal:

    S anglickým jazykom som na tom podobne ako ty, možno sa nájde niekto z čitateľov blogu, ktorý je expert na výhražné dopisy :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle