O high-voltage.cz

Co začalo jako osobní retroherní blog osamoceného podivína nyní aspiruje (spíše neúspěšně) na otevřenou platformu pro fanoušky starých her, počítačů, konzolí atd. Každý registrovaný uživatel má ihned přístup k vkládání vlastních příspěvků, a to jak klasických článků, tak stručných novinek. Více zde.

Tematicky se HV drží herního a počítačového retra do roku 2000 včetně, ovšem s menšími úlety do moderních áčkových i nezávislých novinek.

Díky pár korunám z reklamy a příspěvkům od čtenářů si web plus mínus vydělá na provoz svůj i provoz přidružených projektů (doshaven.eu, retropolis.cz), což je dobré. Ovšem mohlo by to být i lepší! ;)

Kontakt, provozovatel:
Aleš Walter
sledge@high-voltage.cz


GDPR - ochrana osobních údajů

Helejte. Pokud se tu registrujete a následně přihlašujete / komentujete / přispíváte na fórum, tak o vás web logicky ukládá nějaké údaje. Pokud se vám to znelíbilo, nebo se vám znelíbil web, tak mi prostě napište, účet kompletně smažu a v dobrém se rozejdeme. Pokud chcete vědět, co všechno o vás web uloženo má, tak taky napište, já vám to vygeneruju - ale nic překvapivého to není, jde o údaje v profilu plus komentáře a IP adresy, ze kterých bylo komentováno.

Dále web používá nějaké ty klasické technické cookies, a základní údaje především technického rázu shromažďuje externí služba toplist.cz. Žádné další analytiky nepoužívám. Jo a přísahám, že jsem žádné údaje nikdy nikomu neprodal, že newslettery nerozesílám, a ani jedno z toho nemám v plánu ;)

Podpořit finančním příspěvkem »

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak RABBIT'S FOOTPlacka / odznak RABBIT'S FOOT 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle