Krátce pro jablíčkáře: GOG nyní i na Macu

Jen stručná šortka pro hipstery a všechny ty krásné kreativní lidi se zálibou v  Apple elektronice - 50 starých klasik si nyní můžete legálně zakoupit pomocí služby GOG a zahrát si je na svém MekInťoši. Seznam je to docela zajímavý, vidím RPG, strategie, adventury, simulátory atd. A co víc - pokud už snad nějaké hry z uvedeného seznamu máte na GOG zakoupené ve verzi pro Windows , jsou tyto nyní ke stažení pro Mac automaticky, není třeba je kupovat znovu.

Dle GOG jde jen o začátek, další desítky her by měly první padesátku brzy následovat.

Tak hurá do toho, retro frčí, se starými hrami budete ve Starbucks za hvězdy!

Krátce pro jablíčkáře: GOG nyní i na Macu

Dodatek: muhuhehe! ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Krátce pro jablíčkáře: GOG nyní i na Macu"

  • ehee napsal:

    Ten aktualni seznam me moc neprekvapil, kdyz vetsina z tech her pouziva dosbox. Sam se divim, ze s tim nezacali driv.
    Jeste chybi oficialni podpora linuxu, ale kdyz prihlednu k podilu na trhu a poctu distribuci, tak se nedivim, ze se do toho nehrnou, podle me by byl pomer zisk/prace katastrofalni; aspon maji seznam nekolika odzkousenych her (ale i ten by si zaslouzil poradnou aktualizaci).

    • Sledge napsal:

      Ono to asi vychází i z faktu, že průměrně zdatný Linuxák nemá problém si na GOG hru legálně koupit a pak si jí pod DOSBoxem na Linuxu rozběhnout. Zatímco u běžných uživatelů jablečných strojů se nějaké pokročilé schopnosti toho směru nečekají, tam je třeba přehledný instalátor s cool ikonkama… čest výjimkám :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »