Vektory, souboje a vejce navrch!

V nějakém z článků a tajemném a starobylém umění copywritingu jsem se dozvěděl, že, cituji, "lidé jsou fascinováni čísly". Takže dnes tu máme jednu (1) šortku se třemi (3) body a s milióny (1 000 000) vajec!

PodŠortka 1

Monty on the Run Určitě se mezi Vámi najde pár mechem porostlých Krakonošů, kteří si vzpomenou na dlouhé minuty strávené nad úvodními obrazovkami při nahrávání her na všech těch Commodorech a ZX Spectrech. Stařešina "Mugsy" je nejspíš něco jako über-krakonoš a mezi tříděním své sbírky archaických kláves "ENTER" a látáním svého jediného trika s logem Atari si našel čas na tvorbu vektorizovaných úvodních obrazovek her z C64. Pecka.

PodŠortka 2

Přebytek volného času můžete vyřešit na stránkách retrogameru poměrně nesmyslným, ale zábavným duelem "Retro Face Off - The Ultimate VIDEOGAME battle". Bitva vpravdě epická!

PodŠortka 3

A pro ještě akutnější přebytek volného času je tu v poslední době velmi populární hra "Vejcovrh" na statický, leč živý (víceméně) terč. Dnes na Andělu, ve tři hodiny. Přeji dobou mušku!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Vektory, souboje a vejce navrch!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »