Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)

V Amsterodamu se až do 27. května koná výstava Arcade Expo. Ve třech patrech výstavních prostor na vás čeká pořádný kus videoherní historie, včetně klasických arcade automatů a domácích konzolí. A že by se pecivál Sledge vydal obdivovat staré hry až do dalekého Nizozemska?

Ani omylem, je to příliš daleko od středobodu mého vesmíru, tedy letitého gauče. Naštěstí jsou tu všechny ty internety a celý svět mě a tedy i vám leží u nohou. Proto neváhejte a pokračujte na článek a obsáhlou fotogalerii autora, který se výletu nebránil.

Zvláště si povšimněte stojanů s monitory a konzolemi. To je prostě pecka! Někam si to založím a třeba jednou, až budou peníze nazbyt a mě definitivně hrábne... No, držme se nohama na zemi.

Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)

A aby těch nostalgických vizuálů nebylo málo , přikládám ještě obrázek z vlastní dílny. Výchozím podkladem byla otřesně rozmazaná fotografie, a pak "witchcraft happened" a tohle je výsledek. Můžete ho použít i jako wallpaper. Možná. Otázka je, proč byste chtěli celé dny čučet na můj zaneřáděný stůl.

Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »