Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

V Amsterodamu se až do 27. května koná výstava Arcade Expo. Ve třech patrech výstavních prostor na vás čeká pořádný kus videoherní historie, včetně klasických arcade automatů a domácích konzolí. A že by se pecivál Sledge vydal obdivovat staré hry až do dalekého Nizozemska?

Ani omylem, je to příliš daleko od středobodu mého vesmíru, tedy letitého gauče. Naštěstí jsou tu všechny ty internety a celý svět mě a tedy i vám leží u nohou. Proto neváhejte a pokračujte na článek a obsáhlou fotogalerii autora, který se výletu nebránil.

Zvláště si povšimněte stojanů s monitory a konzolemi. To je prostě pecka! Někam si to založím a třeba jednou, až budou peníze nazbyt a mě definitivně hrábne... No, držme se nohama na zemi.

Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)

A aby těch nostalgických vizuálů nebylo málo , přikládám ještě obrázek z vlastní dílny. Výchozím podkladem byla otřesně rozmazaná fotografie, a pak "witchcraft happened" a tohle je výsledek. Můžete ho použít i jako wallpaper. Možná. Otázka je, proč byste chtěli celé dny čučet na můj zaneřáděný stůl.

Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Arcade Expo obrazem (a malý Amiga bonus!)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle