Dvě novinky v Blizzard Arcade Collection

Blizzard pokračuje ve vykrádání hrobů a do své antologie Blizzard Arcade Collection přidal další dvě staré hry. Jde o logickou plošinkovku Lost Vikings 2 a závody RPM Racing.

Dvě novinky v Blizzard Arcade Collection

Fanoušci PC verze Vikingů dvojky budou mocně zklamáni, obě nové staré hry jsou totiž původem ze SNESu. Což má tu výhodu, že tihle Vikingové vypadají stejně jako v jedničce, a tu nevýhodu, že Lost Vikings 2: Norse by Norsewest pro PC zůstávají trestuhodně nedoceněni. Přitom jde podle mého o jeden z případů, kdy ta raná renderovaná grafika nezestárla úplně blbě... A just si je zahraju!

RPM Racing je přímým předchůdcem Rock n' Roll Racing, jen takovým neslaným a nemastným, takže vlastně nevím, proč bych to měl hrát :) Ale snaha se cení, to zase jo. Celá kolekce viz zde.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »