Avatar

Zvažte možnost registrace, zatím jste zde jako
HOST

sp_LogInOutPřihlásit sesp_Registration Registrovat
RSS

Duke Nukem Forever

25/05/2013 - 21:41
Avatar

Hergot, snažim se skrz tu hru prokousat, ale tam je toho tolik špatně!

Celá hra klasicky "novodobě" naskriptovanej tunel. Hrozně mě to rozčiluje a rozdíl oproti DN3D nemůže být větší. Štve mě, jak mě hra zamkne do jedný lokace, někdy až na úroveň menší místnosti, a nutí mě na tom omezenym plácku pět minut manévrovat a likvidovat ze vzduchu zhmotňující se emzáky. A když takhle nevábná akce skončí, je vystřídána nablblou a rozvleklou minihrou, viz jízda v autě na dálkové ovládání.

Systém dvou zbraní už byl propranej dost, ale ještě furt je to málo. Možná závan reality, ale ve spojení s Dukem je to strašlivá pitomost. Řadový emzáci jsou mnohem tužší, než by bylo záhodno, poskakujou jak splašený, ovládání je navíc takový nějaký neresponzivní (chvíli předtim je hrál Dooma a ten rozdíl je šílenej), člověk polovinu času míří spíš naslepo.

Tempo je líný, boss fighty nezajímavý... kdyby se nehláškovalo, jak zamlada, tak by jeden neřekl, že hraje Duka. Každopádně to, co hra nabídnout měla, tzn. poctivou akci ze starý školy, tu jednoduše chybí. To jsem nečekal, spousta recenzí se shodovala na tom, že DNF sice neni žádná velká pecka, ale je to aspoň oldschool akce (proto jsem byl ohledně hry původně veskrze pozitivní) - ale to je bullshit.

Prokoušu se nakonec, ale nebude to lehký.

 

27/05/2013 - 19:00
Avatar
Anastaz

Byl jsem okolím upozorněn, že hra stojí v podstatě za ho*no, takže jsem se do ní nikdá nepustil. A jak koukam, o nic jsem nepřišel. Ale je to škoda, Atomový vévoda by si určitě zasloužil důstojný pokračovaní.

Třeba se někdy dočkáme dokončení remaku původního Duka na Unreal III, co už je zde někde na foru zmíněn.

 

Každopádně se obětuj, dohraj to a poreferuj. Cizí utrpení mě až tolik nebolí:)

27/05/2013 - 19:36
Avatar

Dohraju, ale přináším nejvyšší oběť! :)

28/05/2013 - 23:03
Avatar
Anastaz

Však ti to PánBů na dětech oplatí!

Časové pásmo: Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 351

Právě online:
12 Host(é)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)

Nejaktivnejší uživatelé:

LubikCZ: 2089

Sany: 1486

MilasPce: 1294

Neny: 1133

Logout: 896

Powerack: 861

Statistiky uživatelů:

Hosté: 14

Členové: 506

Moderátoři: 0

Administrátoři: 1

Statistiky fóra:

Skupiny: 5

Fóra: 24

Témata: 1211

Příspěvky: 20800

Nejnovější uživatelé:

Roman90, Petju von Strom, Appu, Mizu, Hanickaaa5, KlainnCZ, Wirtual, Dr.Watson, Iqtyq, Mira 7474, Roman, Limbo, Flashback, historik Archa, argus

Administrátoři: Sledge: 5158

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »