PC nebootuje, PC speaker pípá
Zdravím místní hardwarové přeborníky,
obracím se na vás s jedním problémem. Dnes jsem po delší době spustil svou HP Vectra VL410DT, přičemž počítač se normálně spustil, včetně načtení DOSu. Než jsem však stačil cokoliv dalšího udělat, počítač jaksi exnul. Po dalším spuštění se na obrazovce nic neukázalo, pouze PC speaker vydal jakousi podivnou sérii zvuků.
Díval jsem se na různá chybová pípání mnohých BIOSů, avšak tenhle zvuk se mi bohužel nepodařilo přiřadit k žádné z chybových hlášek. Přikládám ho tedy zde (http://bluespirit.wz.cz/upload/hp_vectra_beep.wav) s prosbou o poslechnutí a případnou radu, co může s Vectrou být.
Díky!
Nejvíce uživatelů online: 1069
Právě online:
8 Host(é)
Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)
Statistiky uživatelů:
Hosté: 14
Členové: 759
Moderátoři: 0
Administrátoři: 1
Statistiky fóra:
Skupiny: 5
Fóra: 24
Témata: 1494
Příspěvky: 24329
Nejnovější uživatelé:
František Ševčík, Rothery, Sebastian, anetanet, jakubs, Sardarsb, TechLambo, janh109, Jichajd, dreamy, bodklops, Michal Maršík, Darek z Dekomprese, Ondřej Matějka, Marcel MojžíšAdministrátoři: Sledge: 5663

Přihlásit se
