RSS
QUAKE 1 na starých strojích
Tak Doom jsme si prošli tak je na řadě Quake. Takže přidat NPU a jedeme 386sx40 VGA ISA OPTI 077. 0,5fps
Nesehnal jsem NPU na 40 MHz tak tam mám přetaktovaný z 33MHz.
![]()
Časové pásmo: Europe/Prague
Nejvíce uživatelů online: 1069
Právě online:
17 Host(é)
Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)
Statistiky uživatelů:
Hosté: 14
Členové: 761
Moderátoři: 0
Administrátoři: 1
Statistiky fóra:
Skupiny: 5
Fóra: 24
Témata: 1495
Příspěvky: 24334
Nejnovější uživatelé:
Otomen, Vortex_hraje, František Ševčík, Rothery, Sebastian, anetanet, jakubs, Sardarsb, TechLambo, janh109, Jichajd, dreamy, bodklops, Michal Maršík, Darek z DekompreseAdministrátoři: Sledge: 5663

Přihlásit se