Avatar

Zvažte možnost registrace, zatím jste zde jako
HOST

sp_LogInOutPřihlásit sesp_Registration Registrovat
RSS sp_TopicIcon
Amberstar/ Ambermoon/ Albion
12/04/2012 - 14:47
Avatar
simon

Hrali ste niektoru stejto série ?

Amer-star/moon vyšli len na Amiga, Albion zase len na PC.

 

Osobne som hral a takmer dohral Albion, skončil som vtej jaskyni banditov či čo to bolo. Musím povedať že super rpg, ale strašne ma otravovali pásaže pohybu po mape, bolo to niečo neskutočne úmorné.

Ak máte chuť na dlhé WRPG rozhodne odporúčam.

 

Ameberstar ani Ambermoon som zatial nehral. Star ma ani nejako neláka, ale Ambermoon by som si neikedy určite rád zahral.

22/10/2012 - 14:37
Avatar
ehee

Nevim, kde se ten mytus vzal, ale Amberstar existuje i pro Atari ST tak pro MS-DOS. Nicmene Amiga verze je z nich nejlepsi ;)

Jinak jsem ho 2x pokoril a za zahrani rozhodne stoji i pres svou letitost. I kdyz UI nema bez chyby, tak si zvyknout jde, z tech dob pochazi hodne her, ktere na tom byly daleko hur.

 

Ambermoon je kapitola sama pro sebe, nadherna, technicky i pribehove promakana Amiga only hra. Bohuzel anglicka verze se nikdy neprodavala, ale po dlouhych letech byla uvolnena jako freeware. Bohuzel obsahovala docela dost bugu, ktere nastesti komunita dokazala odstranit (aspon ty nejkriklavejsi; nicmene dalo se to dohrat i v zakladni verzi, obezlicky na vetsinu chybicek existovaly primo ve hre - takze zadny hex edit jako v pripade Evils Doom).

Jestli je na vas Amberstar moc oldschool, tak Ambermoon se da hrat i bez nej, ale me chybela ta nepodstatna provazanost. Je to jako si precist Pana prstenu a nevedet o Silmarilionu ;)

Časové pásmo: Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 67

Právě online:
8 Host(é)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)

Nejaktivnejší uživatelé:

LubikCZ: 2061

Sany: 1486

Neny: 1133

MilasPce: 836

Logout: 688

Clous: 638

Statistiky uživatelů:

Hosté: 14

Členové: 405

Moderátoři: 0

Administrátoři: 1

Statistiky fóra:

Skupiny: 5

Fóra: 24

Témata: 1038

Příspěvky: 16513

Nejnovější uživatelé:

OnlySoft, tommel, JIVA, Rocys, zetora, wylda, BobocoCZ, okband, Popy, pov, verticalbytes, Mircea Ion, Jpx72, OlegBoums, Brettnok

Administrátoři: Sledge: 4080