DOOM, DOOM2, ZDL DooM
Neny napsal(a)
no asi ano, neuškodil by tomu nějaký pořádný DOOM facelift ála Id Software DOOM 1993 :-)
ale neboj :) byvavalo tam DOOM logo v ascii artu :) ale to je ted vedlejsi, co ten doom v nedelu? :)
a nebo dojdi na irc a muzem nekdy pokecat o foceni :) sem ted objevil programky na simulaci starych filmu, tak si trosicku zkousim :)
Nejvíce uživatelů online: 1069
Právě online:
16 Host(é)
Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)
Statistiky uživatelů:
Hosté: 14
Členové: 761
Moderátoři: 0
Administrátoři: 1
Statistiky fóra:
Skupiny: 5
Fóra: 24
Témata: 1495
Příspěvky: 24334
Nejnovější uživatelé:
Otomen, Vortex_hraje, František Ševčík, Rothery, Sebastian, anetanet, jakubs, Sardarsb, TechLambo, janh109, Jichajd, dreamy, bodklops, Michal Maršík, Darek z DekompreseAdministrátoři: Sledge: 5663

Přihlásit se