Dungeon Keeper
Dohráno! V posledních misích jsem musel hojně používat taktiku "minové pole", zvlášť úplně poslední dvě bych bez pastí asi nezvlád. Nicméně poslední mise díky tomu byla nakonec docela schůdná - při prvních pár neslavných pokusech jsem zjistil, kam se skupinky hrdinů teleportují, následně jsem daná místa mohutně zaminoval a kde to šlo, tak ještě obestavěl dveřma, ať se tam klaďáci pěkně smaží :) Finální útok na srdce mého dungeonu tak byl mnohem slabší.
Závěrečná animačka s impicí (ipm žena) pobavila, ale čekal jsem něco epičtějšího :)
Teď je otázka, jestli se pustit i do datadisku.
Nejvíce uživatelů online: 1069
Právě online:
9 Host(é)
Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)
Statistiky uživatelů:
Hosté: 14
Členové: 761
Moderátoři: 0
Administrátoři: 1
Statistiky fóra:
Skupiny: 5
Fóra: 24
Témata: 1495
Příspěvky: 24334
Nejnovější uživatelé:
Otomen, Vortex_hraje, František Ševčík, Rothery, Sebastian, anetanet, jakubs, Sardarsb, TechLambo, janh109, Jichajd, dreamy, bodklops, Michal Maršík, Darek z DekompreseAdministrátoři: Sledge: 5663

Přihlásit se