Avatar

Zvažte možnost registrace, zatím jste zde jako
HOST

sp_LogInOutPřihlásit sesp_Registration Registrovat
RSS

Project Osiris anóbrž AB3D

23/03/2020 - 23:43
Avatar
doma na židli

Díky šortce tady jsem se do toho obul. Konečně po X letech to vypadá že něco zapařim pořádně. Ale potřebuju poradit nebo možná vyjasnit bug :-(

Uváznul jsem v 8. kole. Je tam poslední boss, takovej velkej robot (auto s nohama nebo tak něco) a nejde to zabít. Objevil jsem tam skrýš s nějakym armorem ale k tomu se nedá dostat, je potřeba zelenej klíč. Na mapě vim, kde klíč je ale nemůžu spustit dolu ten sloup, co mě má vyvézt ke klíči. Koukal jsem na videa z AB3D a tam někdo normálně má na zdi u toho sloupu klasický tlačítko, jako je všude jinde ve hře. jenom já ho tam jaxi nemám.. Netušíte někdo, co dělam blbě ? Nemusim jetě někdo něco splnit aby se to tlačítko objevilo ? Předpokládám že odemčení skrýše s armorem je cesta jak toho robota zničit.

Za rady a porady předem díky.

Krtek - milovník Amig a sběratel Macků

20/04/2020 - 21:25
Avatar
doma na židli

Dneska dohráno komplet. Můžu říct že až na výše popsanej zátuh to bylo snadný. I finální bos byl lehčí než tohle blbý chodící autíčko. Leveldesign mě nadchnul, na ten rok a jednu z prvních Amiga 3D her je to zázrak, co engine všechno umí. Obtížnost (na nejlehčí samosebně) je slušná a poslední bitka je férová. Dostanete e do místnosti, kde namaxujete životy a všechny zbraně a pak hurá do arény s poslednim červeňákem a pár menšíma xindlama.

Jediný co mě zklamalo je, že na konci neni NIC. Nápis obyčejnym písmem. Ani blbej obrázek :-( JSem si to plánoval vyfotit a neměl jsem co.

Krtek - milovník Amig a sběratel Macků

1701.cz - retrogaming merch

Časové pásmo: Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 351

Právě online: Sledge
9 Host(é)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(é)

Nejaktivnejší uživatelé:

LubikCZ: 2102

Sany: 1489

MilasPce: 1327

Neny: 1133

Logout: 899

Powerack: 876

Statistiky uživatelů:

Hosté: 14

Členové: 534

Moderátoři: 0

Administrátoři: 1

Statistiky fóra:

Skupiny: 5

Fóra: 24

Témata: 1233

Příspěvky: 21229

Nejnovější uživatelé:

harry-bnp, shodan, gamatha, Edman, 666sniperererer, Perdue, R_IV., marktayler, Lucy Carter, wildak, Laaca, Iarmanu, sCZther, Wolfus, Roxio

Administrátoři: Sledge: 5241

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle