Ashes of the Singularity: Escalation zdarma na Humble Store

Prodloužený víkend před námi, naprosto ideální chvíle čapnout nějakou pohlednou hru vyšší kvality a podrobit jí zevrubnému průzkumu. Na Humble Store můžete po příští dva dny obdržet zdarma klíč na real-time strategii Ashes of the Singularity: Escalation.

Ashes of the Singularity: Escalation zdarma na Humble Store

Ve hře o tradiční přežití lidstva proti ohavnému emzáckému nepříteli (jménem Substrate) ovládáte masivní armády na rozlehlých bojištích napříč mnoha světy v nehostinném vesmíru. Popř. naopak, nejsou to jen lidé, kdo mohou z války vyjít vítězně. A oni to vlastně vůbec nejsou lidé, ale jacísi povznesení "post-lidé" budoucnosti.

Tato RTS s hodnocením "spíše kladné" se běžně prodává za 30 eur, jde tedy o slušný zářez do spořílkovy pažby. Btw. jde o hru od Stardock Entertainment / Oxide Games, a Stardock určitě znáte, ti mají na triku mimo jiné Galactic Civilizations, nový Star Control či Sins of Solar Empire. Ashes of the Singularity: Escalation zahrnuje jak single-player kampaň, tak online multiplayer.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »