CyberTaxi, vůbec ne remake Quarantine

Vzpomínáte se slzou dojetí na Quarantine, tedy na ony krásné okamžiky, kdy jste se za volantem ozbrojeného taxi na plný plyn řítili po ulicích KEMO City a kosili vše živé v dohledu? Pak by vás mohla zajímat nadcházející novinka CyberTaxi, která od Quarantine ale vůbec neopisuje a vůbec nevypadá jako stoprocentní doslovný remake ;)

CyberTaxi, vůbec ne remake Quarantine

Akční automobilová hra CyberTaxi je ve vývoji cca dva roky a původně byla dostupná na itch.io za 10 dolarů. Nyní ovšem tým Projects from Basement našel vydavatele, kterým je polská společnost Ultimate Games S.A., a brzy se tak hra objeví na Steamu, plus vyjde i na platformách PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

CyberTaxi, vůbec ne remake Quarantine

Opravdu jde především o starou dobrou Quarantine v atraktivním novém hávu, čekejte tedy střílečku nabitou:

a) brutální krvavou akcí,
b) vylepšováním vaše smrtícího žlutého taxíku,
c) plněním rozličných misí,
d) cyberpunkovou špínou.

Všechny odpovědi jsou správně. Misí má být přes 300, bude-li základní herní model dobře fungovat, budete mít zábavu na hodně dlouho. Klíč: KEMO City -> Hindenburg city, OmniCorp -> Gambricorp. Skoro bych se bál, aby se někdo nenaštval a nezačal šermovat copyrightem :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 330 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »