Další 3 hříčky zdarma na Steamu

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Až budete v době postkoronové sedět kolem ohně s dětmi či vnoučaty, můžete jim nad plameny stravujícími svazky bezcenných bankovek vyprávět, kterak bylo kdysi dávno obvyklé za hry platit. Neuvěří vám, pravděpodobně se totiž budou stále topit v přísunu her zdarma.

Protože to je opravdu co den, to nová rozdávačka. Dnes tu máme hnedle tři kousky. Nejzajímavější je patrně Regions Of Ruin, akční 2D plošinovka s RPG prvky říznutá budovatelskou strategií a s trpaslíky v hlavní roli, to vše v otevřeném světě. To je kombinace, která vám může projít skutečně jen na indie scéně :) Hra se běžně prodává za 12 eur a vysloužila si hodnocení very positive.

Další 3 hříčky zdarma na Steamu

Dalším kusem je casual tahovka Khan VS Kahn, která podporuje hru pro více hráčů, a to v podobě horké sesle (hot-seat) i online multiplayeru. Dle popisu je to něco mezi deskovkou a CIVkou. Opět very positive, nicméně běžná cena je jedno euro, a předpokládám, že v této cenové hladině budou hráči poněkud shovívavější :)

Další 3 hříčky zdarma na Steamu

A zavíráme karetní záležitostí Gang of Four. Hra, co visí na Steamu už rok, a dokud nebyla uvolněna zdarma, neměla hodnocení, až v posledních dnech to dotáhla na mixed. Na to se asi můžete vyprdnout, leda byste chtěli zažít zabugovaný online mulťák.

Další 3 hříčky zdarma na Steamu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle