Evil Genius zdarma na Steamu

V rámci nadcházejícího vydání hry Evil Genius 2: World Domination nabízí vydavatel Rebellion jedničku zcela zdarma. Tedy v případě, že se zaregistrujete na jejich webu a nový účet propojíte se Steamem.

Strategie Evil Genius, která vyšla roku 2004 a je tedy téměř retro, je simulátor ovládnutí světa. A jak název hry napovídá, prostřednictvím květin, míru, nevázaného sexu a z něj vyplývajících sexuálně přenosných chorob to nebude. I když téma světové dominance prostřednictvím tzv. francouzské nemoci (radím radši negooglit) je bezpochyby nosné, ale nechme si ho do Plague Inc.

Evil Genius zdarma na Steamu

Evil Genius je "base builder", takový Dungeon Keeper říznutý Jamesem Bondem, nebo spíš Austinem Poweresem, s násobně propracovanějími mechanikami (což pravda některé může spíše odradit). Hra má na Steamu hodnocení "až na výjimky kladné" a běžně se prodává za 10 eur. Jestli to stojí za další zbytečnou registraci posuďte sami :)

Btw. že nejde o novinku poznáte i z minimálních požadavků, pro spuštění stačí Pentium 3 800MHz, 128MB RAM a GeForce2.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »