Shadow Tactics: Blades of the Shogun zdarma na GOG

Na GOG začaly hojné vánoční akce a slevy, v rámci kterých si můžete zcela zdarma přidat do knihovny stealth strategii Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Jak už název napovídá, titul se odehrává v dávném Japonsku, konkrétně v 17. století. Dostanete pod ruce vycvičený a vysoce specializovaný tým zabijáků, se kterým se budete plížit ve stínech a roznášet tiše a nepozorovaně smrt.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun zdarma na GOG

Jestli jsem to dobře pochopil, jde o takové Commandos - 5 postav s různými schopnostmi a vlastnostmi, real-time pohyb po mapách, opatrné plánování, kritická načasování, různé způsoby eliminace nepřátel... oproti původním Commandos ovšem nabídnou Blades of the Shogun podstatně modernější audiovizuální zpracování, hra vyšla roku 2016. A kdo nebude mít dost, může si pořídit nový datadisk Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Shadow Tactics: Blades of the Shogun zdarma na GOG"

  • Doomtrooper napsal:

    Sakra, prosvihnul jsem to. Chce to zvyraznit takovehle akce na GOG na hlavni strance HV po tu dobu kdy ta akce trva :) treba s odpoctem zbyvajiciho casu by to bylo pekne.

  • barold napsal:

    Tuhle hru už vlastním na Steamu a můžu jen vřele doporučit. Atmosféra i soundtrack jsou na vysoké úrovni. Za výraznější upozornění na akce na stránkách se určitě přimlouvám, téměř vždy mi to taky uteče :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

11 patronů přispívá částkou 1246 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BOOTRetro podložka pod myš BOOT 230 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle