Steel Rats zdarma na Steamu i GOG

Neříkám, že se záměr vyloženě povedl (Steam uvádí hodnocení mixed), ale jakýkoli pokus ozvláštnit žánr plošinovek se počítá. A Steel Rats, které si nyní můžete na Steamu pořídit zcela zdarma, na to jdou skutečně odvážně, protože v nich neovládáte obvyklého hopkajícího panďuláka, ale panďuláka sedícího na dost rozzuřené motorce. Nebo je to snad chopper, baby?

Steel Rats zdarma na Steamu i GOG

Ve Steel Rats se vžijete do role člena stejnojmenného gangu, který přísahal, že ochrání město před invazí mimozemksých robotů - Junkbotů. Hlavní nástrojem zkázy je chromovaný, ozubený, nabroušený a plameny plivající motocykl. Pod ruku dostanete hnedle 4 postavy s různými schopnostmi. Hra zasazena do alternativní reality Spojených států roku 1940

Ocelové krysy (podobnost názvu s jistou legendární sci-fi sérií od Harry Harrisona je čistě náhodná) vyšly před třemi roky, hnedle jsem si je na GOG zařadil do wishlistu, tímto se má přání téměř beze zbytku plní. Hardwarové nároky jsou krotké, postačí Intel Core 2 Duo E8400, 4GB RAM a nějaká schopnější grafika.

AKTUALIZACE: A nyní jsou Steel Rats zdarma i na GOG, stačí na titulce odlovit giveaway banner.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »