Surviving Mars Deluxe zdarma na Humble Store (Steam)

1701.cz - retrogaming merch

Víkend ve znamení veder před vámi (cokoli nad 20°C je vedro), co se tedy zatemnit v doupěti, načnout osvěžující mok a vrhnout se na nějakou pěknou budovatelskou strategii? Což třeba dát si Surviving Mars? Hru, která je aktuálně zdarma na Humble Store, která má na Steamu hodnocení very positive, a která je takovým Sim City ve vesmíru?

Surviving Mars Deluxe zdarma na Humble Store (Steam)

V Surviving Mars se chopíte budování lidské kolonie na nehostinných pláních rudého Marsu. Vytvořte životaschopnou kolonii z ničeho, spravujte drahocenné zásoby, objevujte marsovská tajemství, to vše v pohledné retro-futuristické 3D grafice. Mimochodem - dómy mi poněkud připomněly Ascendancy, uniformy zase Star Trek :)

V rámci této Humble Freebie obdržíte Surviving Mars ve verzi DeLuxe, což znamená základní hra plus bonusové balíčky, jako jsou nová grafika a nová hudba v podobě přidané herní radiostanice. V balíčku je též artbook s 50 obrázky. DeLuxe verze obvykle stojí 40 eur, nabídka je to tedy vynikající.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle