Victor Vran: Mötorhead Through The Ages v akci na Steamu i GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Tak tohle je vyloženě labužnická specialita, která zaujme jednoho, maximálně dva z vás. Teda aspoň doufám :)

Na GOG i Steamu je aktuálně v akci datadisk Mötorhead Through The Ages k bulharské akční RPG hře Victor Vran. Ano, bulharské! To je doslova pečeť kvality! Ale žerty stranou, Victor Vran se hraje docela fajn, je to takové klasické Diablo střihnuté steam-punkem a gotikou, tematicky opisující od poněkud známějšího Van Helsinga.

Victor Vran: Mötorhead Through The Ages v akci na Steamu i GOG

Fanoušci žánru ve hře naleznou zalíbení tak jako tak, ale jedinci, kterým se ARPG přejedla někde u Diabla dvojky, potřebují nějaké to koření navíc. A jakým lepším kořením hru poprášit, než chutnou esencí legendární kapely Motörhead! Což je nejvostřejší rock'n'rollové uskupení, které kdy poctilo svou přítomností tuto i okolní dimenze.

To prostě vezmete akční klikfest, prošpikujete ho Lemmyho muzikou, přidáte tematické nepřátele a na samý vrchol nabodnete Lloyda Kaufmana, protože proč ne (kdo viděl nepřekonatelný blockbuster The Toxic Avenger?). Ono se to nejspíš dost rychle přejí, ale pokud už základní hru hru máte, tak za ta necelá tři eura je to myslím docela jedlé.

Nyní mne omluvte, odpad z kuchyně stále neodtéká, je čas opět se ponořit do hloubek kanalizačního potrubí a vytahovat odtamtud chuchvalce cizích vlasů... humus pátého levelu!

...ale ještě přidám takovou kulturní vložku:

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle