Fallout: Bakersfield – Fallout 1&2 jako FPS hra

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Zahrajeme si FPS akci klasického střihu v atraktivních postapo kulisách Falloutu jedničky a dvojky? Inu, je to vo hviezdach.

Výše uvedená ochutnávka bezpochyby mnohé z vás naladila na tu správnou notu. Jenže projekt Fallout: Bakersfield je zatím poněkud neuchopitelný. Teaser vyšel na YouTube kanále Saur X, kde podobných videí za posledních pár let vyšlo více. Jenže zatímco předchozí videa byla renderovanými "mock-upy", tedy jen takovými nástřely a maketami, toto nové video zachycuje hratelný tvar, který je vytvořen v enginu GZDoom.

Fallout: Bakersfield – Fallout 1&2 jako FPS hra

Nevěříte? Tak pozorně sledujte konec videa, konkrétně logo, které problikává v samotnému závěru, viz níže. Hledejte powered by GZDoom :) Spolu s infem o enginu si můžete též přečíst stručné vysvětlení, co se stalo v městečku Bakersfield. Fandové Fallouta pochopitelně dobře vědí.

Fallout: Bakersfield – Fallout 1&2 jako FPS hra

Takže co, bude z toho plná hra, nebo si s námi autor videa jen hraje? Uvidíme :) A zatím si můžeme ukrátit dlouhou chvíli jiným postapo projektem stvořeným v GZDoomu - mluvím samozřejmě o sérii Ashes, tedy Ashes 2063, resp. Ashes Afterglow.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-NUKEPodtácek ATOM-NUKE 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle