1701.cz - retrogaming merch

Shovel Adventure, novinka pro Amstrad CPC

Shovel Adventure je trochu Oh Mummy! a trochu Lode Runner. V roli neohroženého archeologa jménem Johny Palas, který připomíná Indiana Jonese jen nějakou neplánovanou a šťastnou náhodou, se vydáte do čtyřicítky komnat obří pyramidy s cílem nasbírat všechny cenné klenoty.

Shovel Adventure, novinka pro Amstrad CPC

V tom vám bude bránit jak časový limit, tak nepřátelé, proti kterým máte jedinou zbraň, smrtící a dokonale nabroušenou... lopatu! A ne, žel nemůžete s ní fláknout mumii po hlavě, vaším stylem je totiž hloubení děr, viz onen Lode Runner. Ovšem potvora se do jámy chytí jen na chvilku, je tak třeba býti neustále ve střehu.

Shovel Adventure, novinka pro Amstrad CPC

Hra byla vytvořena uskupením Pat Morita Team v rámci akce CPC Retrodev 2021 a je ke stažení zcela zdarma. V tuto chvíli je k dispozici jen "páska", tzn. CDT soubor (popř. dokonce WAV), připravte se na rozjímání nad pištivými zvuky kazeťáku, ať už v emulátoru či na reálném stroji. Není od věci si to čas od času osvěžit ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Shovel Adventure, novinka pro Amstrad CPC"

  • Romel napsal:

    Taky vás napadlo, že na titulním obrázku délka násady (ne moc dlouhá) spíš odpovídá polní lopatce, než lopatě? Ne? Tak to sem asi divnej jen já :)

    • Doomtrooper napsal:

      To je pravda, a polni lopatky jak vime z historie valek se daji dobre nabrousit a touto hranou pak klidne dekapitovat ciziho bojovnika. Ukazalo se to lepsi v boji v na blizko nezli bajonet. Tudiz… na mumii to musi fungovat taky. Jakypak hloubeni der. :D :D :D

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

10 patronů přispívá částkou 946 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Shadow bazar, retro herní džungle